Tkaniny dzieciece sklep internetowy

Wolne gadki.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Tkaniny dzieciece sklep internetowy

Postautor: mariusznowak » 27 lis 2017, 14:46

Czy sklep, który ma w swojej ofercie tkani dziecięce to dochodowy pomysł na interes?

Właśnie ten elaborat ma pokazać, że każdy biznes odpowiednio zaplanowany jest w stanie przynieść zarobek jego inwestorom. Na samym początku należy uświadomić fakt, iż sklep internetowy winien być rozszerzeniem sklepu stacjonarnego, który posiada w swojej ofercie podobny asortyment. W opisywanym przez nas przypadku są to tkaniny dziecięce. Dlatego odradzam budowanie biznesu wyłącznie o sprzedaż w Internecie. Dużo ludzi zada pytanie, czemu mam takie zdanie?

Będę starał się to wyjaśnić na przykładzie sklepu internetowego z tkaninami dziecięcymi. Po pierwsze powinniśmy wyszczególnić miesięczne obciążenia, które wiążą się z prowadzeniem takiego sklepu z tkaninami dziecięcymi. Podstawą jest składka ZUS. O ile w pierwszych 2 latach przedsiębiorca może odprowadzać obniżoną składkę ZUS, o tyle nie jest to aż tak istotna pozycja w bilansie zysków i strat. Inaczej już to wygląda po okresie 2 lat od założenia firmy. Obowiązująca składka ZUS to rząd 1100 zł miesięcznie.

Kolejny koszt przy tylko samym sklepie internetowym z tkaninami dziecięcymi to jego reklama w wyszukiwarce internetowej. Specjalnie już pominąłem stworzenie samego sklepu internetowego - jest to jednorazowy zakup i jesteśmy wstanie go pominąć w miesięcznym zestawieniu kosztów. Wracający do promocji strony w Internecie. Powinno się wybrać hasła do promocji. Przykładowo dla tkaniny dziecięce sklep opłata za miesiąc to rząd od 120 do 220 zł. Tego typu fraz powinniśmy wybrać kilkanaście. Łatwo policzyć, iż za tą samą formę reklamy wydamy około 2000 zł miesięcznie. Do tego dochodzą inne nakłady finansowe związane z promocją. Należą do nich również marketing na forach, itp. Rezultat pozycjonowania sklepu na słowo kluczowe: polar minky sklep internetowy nie pojawią się z dnia na dzień. Dlatego w pierwszej fazie należy pomyśleć o alternatywnym kanale dystrybucji naszych tkanin dziecięcych. Pomocne jest Allegro lub podobne platformy aukcyjne. Mimo to wystawienie oferty związane jest dodatkowymi kosztami i to nie małymi. Prowizja za wystawienie pojedynczego towaru oscyluje w graniach od 1 zł do kilkunastu zł. Wszystko zależy od wybranych opcji promocji. Więc każdy sam może sobie to podsumować i odpowiedzieć na pytanie czy ma to sens.

Wróć do „Rozmowy na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości