Potrzebny sprawdzony kominiarz na wczoraj

Wolne gadki.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Potrzebny sprawdzony kominiarz na wczoraj

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 9:31

Witajcie, szukam sprawdzonego i niedrogiego kominiarza w Olsztynie. Podzwoniłem do kilku, ale ceny mają astronomiczne. Od 200 do 400 złotych za wyczyszczenie komina. Jak zapytałem się dlaczego taka rozbieżność cenowa to usłyszałem, że wszystko zależy od komina. Przecież komin jest zawsze podobny do siebie. Czym może się on różnić?

podobne tematy:
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Potrzebny sprawdzony kominiarz od zaraz

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:58

Dzień dobry, nie mam pojęcia gdzie się dodzwoniłeś ale jest to wyciąganie pieniędzy na maksa od człowieka. 300 złotych za wyczyszczenie komina to śmiech. Ile kominiarzowi to zajmie? W moim domu jak udrażnia 2 kominy i podbija dokumenty dla ubezpieczyciela to zajmuje mu niecałą godzinę. Życzy sobie za to 150 zł. Natomiast jeśli nie możesz znaleźć uczciwego kominiarza to zajrzyj tutaj: https://biozamrazarki.pl/?p=76 - na pewno znajdziesz dobrego specjalistę. Ja przeważnie w taki sposób szukam wykonawców do różnych zleceń przy domu. Jeszcze się nie zwiodłem na fachowcach z tego portalu internetowego. Oczywiście zawsze przed wyborem sprawdzę opinię o danym wykonawcy.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości