Niespotykane zawirowania strony internetowej w wyszukiwarce

Wolne gadki.
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Niespotykane zawirowania strony internetowej w wyszukiwarce

Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Dzień dobry, posiadam nietypowy kłopot z pozycjonowaną przez mnie stroną WWW. Od jakiegoś czasu obserwuje jej nietypowe zachowanie. Jest ona pozycjonowana na sporą liczbę słów kluczowych w wyszukiwarce. Natomiast od jakiegoś czasu jedno z słów kluczowych Arbeitsmöbel bardzo często rotuje swoją pozycje w wyszukiwarce. Jednego dnia jest na pierwszej stronie wyników, a kolejnego dnia o dwadzieścia pozycji niżej. Do strony bez przerwy pozyskuje odnośniki z dobrych miejsc. Sposób linkowania nie zmienił się od początku. Tak, więc nie wiem co jestem w stanie z tym zrobić. Dla innych słów kluczowych nie mam takiego kłopotu. Również nie zmieniałem nic na stronie. Czy ktoś z was może coś mi doradzić?

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:08

Niespotykane zawirowania strony internetowej w wyszukiwarce

Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:07

Cześć. Cieszę się, że podałeś adres domeny i kłopotliwą frazę. Będzie łatwiej coś powiedzieć w tej sprawie. Po pierwsze zdobywasz linki do domeny, ale nie wiem czy spostrzegłeś jak dużo ich tracisz. To może być przyczyną dziwnego zachowania strony. Stare odnośniki mają o wiele większą moc niż nowo utworzone. Pozycje strony mogą również skakać z innego powodu. Algorytm raz uwzględnia usunięte linki, a raz nie. Jak chcesz ustabilizować pozycję to skup się na budowaniu bardziej trwałych linków. Wraz z jego wiekiem wzrasta jego moc. Dlatego takie odnośniki przekazują najwięcej mocy promowanej stronie. Kolejny aspekt problemu to działania konkurencji. Mogą oni też tworzyć dużą liczbę odnośników, co przekłada się na ciągłe roszady w wynikach wyszukiwania.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości