Czy opłaca się reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Wolne gadki.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy opłaca się reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Witam. Zastanawiam się nad wejściem ze swoimi produktami na rynek niemiecki. Mam już przetłumaczoną stronę internetową i czas pomyśleć o promocji w tamtejszej wyszukiwarce. Mam sporo pytań , które wiążą się z tym tematem. Pierwsze z nich czy problemem jest wypromować stronę internetową na frazy tego typu: Konferenzmöbel a, także im pokrewne? Jaki okres potrzebuje agencja SEO na uzyskanie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najistotniejsza sprawa, jaki jest orientacyjny budżet, który umożliwi tego rodzaju formę reklamy? Nie chcę wydać więcej niż muszę, ale z drugiej strony nie szukam oferty firmy która nie będzie wstanie wypozycjonować mojej strony. Będę wdzięczny za radę od osób, które znają się na tym temacie.

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:08

Czy warto reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Witaj. Dobrze, że samodzielnie nie chcesz pozycjonować strony internetowej. Takich ludzi, wbrew pozorom jest bardzo dużo i myślą, że po przeczytaniu poradnika o pozycjonowaniu zdobędą topy w wyszukiwarce. Jak chodzi o czas, który będzie potrzebny aby wypozycjonować domenę na tego typu słowa kluczowe: Konferenzmöbel to będziesz musiał około sześciu miesięcy poczekać. Wszystko zależy od doświadczenia firmy, która podejmie się pozycjonowania strony. W tej branży pośpiech tylko szkodzi. Jeżeli chodzi o trudność to są to niełatwe frazy. Ale można je wypozycjonować. Pytanie o budżet jest najtrudniejsze. Przygotuj się na wydatek w granicach paru tysięcy zł miesięcznie. Mam nadzieję, że rzuciłem trochę światła na tą kwestię.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości