Jak inne firmy to robią?

Wolne gadki.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Jak inne firmy to robią?

Postautor: mariusznowak » 05 lip 2016, 13:18

Dzień dobry, mam firmę która zajmuje się montażem anten do odbioru sygnału satelitarnego w Warszawie i jej okolicach. Niedawno zmieniłem stronę na bardziej przyjazną wyszukiwarką. Natomiast irytuje mnie kwestia w jaki sposób inne firmy na słowo kluczowe instalacje antenowe Warszawa są na pierwszej stronie wyników? Czytałem o pozycjonowaniu witryny WWW, ale dużo osób mówi iż najistotniejsza jest treść na stronie. A tworzenie nienaturalnych odnośników może wpłynąć negatywnie na moją stronę WWW. Dlatego dałem swoją stronę wyłącznie do paru najmocniejszych katalogów oraz zbudowałem profil na FaceBooku. Niestety nie widać mojej strony w wyszukiwarce. Co robię nie tak jak trzeba?

podobne tematy:
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak inne firmy to robią?

Postautor: annasowa90 » 05 lip 2016, 13:36

Dzień dobry. Po pierwsze Internet nie jest odpowiednim miejscem do zdobywania informacji na temat pozycjonowania strony. Znajduje się w nim dużo nieprawdziwych informacji, niż tych które będą dla ciebie pomocne. Większość osób zdobywa wiedzę w trakcie testów. Żadna osoba nie podzieli się sposobami, które są skuteczne i dają duże zyski dla firmy. Dlatego będzie Ci ciężko samodzielnie to zrobić. Na pewno wyłącznie treścią nie wypromujesz strony. Garść odnośników - nawet tych najlepszych nie wiele ci pomoże jeśli konkurencja posiada ich tysiące. Tak, więc powinieneś zacząć ich budować znacznie więcej. Jest dużo portali gdzie jesteś w stanie dodać linka do swojej strony za free. Zacznij od forów tematycznych na początek.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości