W jaki sposób poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Wolne gadki.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

W jaki sposób poprawić pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Postautor: mariusznowak » 17 cze 2016, 13:09

Witam, od pewnego czasu zajmuje się reklamą swojej witryny internetowej, niestety nie mogę wejść do pierwszej 10 wyników. Buduję regularnie odnośniki do promowanej strony WWW. Przeważnie około trzydziestu sztuk dziennie. Staram się również wypowiadać się na stronach związanych z moją branżą. Niestety to nie przynosi efektów i od wielu miesięcy nie mogę ruszyć strony z miejsca. Wspomnę także, iż posiadam unikalną treść na wszystkich podstronach. W czym może być kłopot? Proszę o jakieś wskazówki.
Podnośniki pacjenta transportowe to lepszy komfort opieki i bezpieczeństwo osoby przewożonej. Podnośniki pacjenta, które oferuje nasza wypożyczalnia ułatwiają: łatwy transport i podnoszenie pacjenta, lepsza mobilność i odciążenie pacjenta i opiekuna, ochrona przed kontuzjami i przeciążeniami kręgosłupa osoby opiekującej się osobą chorą.

Podnośniki pacjenta służą do łatwego i nie wymagającego siły przenoszenia a, także transportu osoby z i do łóżka, na wózek czy toaletę. Dzięki akumulatorom, podnośnik pacjenta może przemieszczać się bez konieczności stałego podłączenia do prądu. Podnośniki pacjenta dostępne są w różnych gabarytach oraz wartościach udźwigu. Nasza wypożyczalnia oferuje nowoczesne podnośniki pacjentów na wynajem - https://osiedle-kamionka.pl/2022/07/15/co-to-sa-modele-anatomiczne-oryginalnej-precyzji-i-gdzie-umiemy-je-zakupic.

Podnośnik pacjenta dla osób z ograniczeniami ruchowymi jest bardzo dużym wsparciem dla opiekunów. Częste przenoszenie pacjentów naraża ich na bóle pleców oraz urazy kręgosłupa. Wykorzystanie podnośnika pacjenta - transportowego, elektrycznego zapewnia ulgę i ułatwia codzienne czynności. Wykorzystanie podnośnika transportowego zapewnia pacjentowi znacznie większe bezpieczeństwo niż podczas własnoręcznego przenoszenia go przez opiekuna.

Podnośniki pacjenta wannowe to ułatwienie codziennych czynności a, także pielęgnacji, które umożliwia: bezpieczną kąpiel bez barier, nieskomplikowane opuszczanie i podnoszenie pacjentów, niewymagające specjalistycznych instalacji hydraulicznych i elektrycznych, są dopasowane do większości wanien dostępnych na rynku

Zadaniem podnośnika pacjenta wannowego jest umożliwienie bezpiecznej kąpieli zarówno osobie niepełnosprawnej, oraz opiekunowi. Doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i do rozmaitego rodzaju instytucji. W naszej ofercie dostępne są różne typy podnośników wannowych dla osób niepełnosprawnych.

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:08

Jak można polepszyć pozycję tego rodzaju strony w wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 17 cze 2016, 13:23

Cześć. Fajnie, że dałeś odsyłacz do strony. Dzięki temu, można zrobić analizę sposobu linkowania i przyczynę niższych pozycji, niż zakładałeś. Z tego co zauważyłem na twojej stronie, to jest parę niedociągnięć na samej witrynie. Po pierwsze sposób wewnętrznego podlinkowania podstron. Brak aktualnych treści. Też należało by dać unikalne tytuły dla wyszukiwarek. Także jeśli chodzi o pozyskiwane przez ciebie linki - są słabej jakości. Miejsca, gdzie budujesz linki są mocno zaspamowane i wartość takiego linka jest bliska zero. Stąd posiadasz tego typu problemy z wbiciem strony pierwszej dziesiątki wyników. Szukaj miejsc, gdzie jest niełatwo umieścić odnośnik do strony. Wtedy niewiele takich odnośników ma większą moc, niż 100 odnośników, które obecnie tworzysz. Spróbuj tego co napisałem. Wyniki będą znacznie lepsze.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości