Czy warto kupować takie meble do biura?

Wolne gadki.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy warto kupować takie meble do biura?

Postautor: henryk1965 » 31 maja 2016, 10:48

Dzień dobry, przedsiębiorstwo zwiększa liczbę osób i w najbliższej przyszłości jesteśmy zmuszeni przenieść się do innego biura. Powszechnie wiadomo, iż takie lokale są zazwyczaj w stanie zbliżonym do surowego i trzeba je od początku urządzić. Stąd moje pytanie czy opłaca się kupować takie zabudowy meblowe: Obrazek - prezentują się doskonale na zdjęciach. Ale koszt ich zakupu jest dość wysoki i nie mam pojęcia czy przyniesie jakąś korzyść dla posiadanej przez nas firmy. Wiadomo wygląd firmy jest istotny, lecz czy meble najwyższej klasy aż tak podnoszą efektywność zatrudnionych osób i wpływają na podejmowanie decyzji przez potencjalnych kontrahentów?

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:08

Czy opłaca się kupować takie systemy meblowe do biura?

Postautor: adriansola » 31 maja 2016, 10:56

Dzień dobry, to powinno wynikać z waszych możliwości finansowych. Wygląd biura jest bardzo ważny, ale musi być dopasowany do portfela waszych klientów. Jeśli współpracujecie z małymi firmami to przepych w waszej firmie ich odstraszy. Będą tkwili w przekonaniu, że wasze świadczenia są dość kosztowne i będą zwracać się do innych firm. Ich zachowanie ma podstawy, dlatego że wydatki na tego rodzaju meble przeniesiecie na klientów. Natomiast jeśli współpracujecie z większymi firmami, gdzie liczy się komfortowy wygląd biura, żeby was oceniali jako godnego współpracy partnera to jak najbardziej warto kupić tego rodzaju zabudowy meblowe. Tak jak już pisałem. Wszystko zależy od klienteli.

podobne tematy:

Wróć do „Rozmowy na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości